Kuliste lampy wiszące

Kuliste lampy

Filtry
62 produktów
prev prev Strona 1 z 3 prev prev

Nowoczesne lampy wiszące to coś znacznie więcej niż źródło światła. Dzięki swoim oryginalnym kształtom i wykorzystaniu różnego rodzaju materiałów pozwalają umieścić w aranżacji wszystko, co w sobie nosisz. Oświetlenie to dzisiaj już nie tylko praktyczne wsparcie w codziennym życiu. To jedna z wielu form wyrażenie samego siebie, która pomaga prawdziwie zrelaksować się we wnętrzu własnego domu.

 

Kolekcja lamp VETRO to szklane lampy wiszące. Utrzymane w miodowych odcieniach pozwalają wprowadzić ciepło do wybranych pomieszczeń. Chromowane elementy nadają im stylowego wyglądu. Transparentne lampy sprawdzą się przede wszystkim w kompozycjach nad kuchenną wyspą czy rodzinnym stołem w jadalni. Niepowtarzalny efekt zapewnią również w salonie utrzymanym w nowoczesnym stylu, gdzie szczególnie zależy ci na podkreśleniu swoich indywidualnych upodobań i potrzeb. Szeroki wachlarz proponowanych modeli z kolekcji VETRO sprawia, że z pewnością uda się dobrać odpowiednie rozwiązanie dla twojej przestrzeni.

 

Szklane lampy wiszące z kolekcji VETRO wykorzystują transparentne szkło o miodowym odcieniu. Dostępne są również modele o mlecznej barwie. Nawiązujące do klasycznych rozwiązań znanych z lat ‘80, ale uzupełnione o nowoczesne elementy oświetlenie sufitowe pozwala na wiele w kwestii aranżacyjnej. Lampy ze szkła mogą stać się powiewem świeżości w klasycznych wnętrzach, ale bez trudu odnajdą się jako nowoczesny dodatek w industrialnej przestrzeni loftowej. Kolekcja oświetlenia VETRO pozwala skompletować zestaw uzupełniający stylistykę twojego mieszkania.