Zac i Frame

Kolekcje Zac i Frame

Filtry
8 produktów
prev prev Strona 1 z 1 prev prev

Minimalizm w dekoratorstwie to przede wszystkim prostota i wysoka jakość wykonania. Współczesne trendy podpowiadają, by pozostać w zgodzie z naturą i unikać zbędnego przepychu. Obecnie obowiązująca moda pozostawia jednak szerokie pole do popisu dla projektantów. W prostych kształtach i ponadczasowych wykończeniach kryje się magia, która sprawia, że nowoczesne lampy to nie tylko praktyczny system oświetlenia, ale często także główny dodatek warunkujący styl twojego wnętrza.

 

Kolekcja lamp FRAME skupia na sobie uwagę i podbija serca kolejnych użytkowników. Jest połączeniem minimalistycznego podejścia do życia i niebywałego poczucia estetyki. Pozostaje niezwykle funkcjonalna ze względu na zapewnienie sporego dostępu do światła, jednocześnie wprawiając obserwujących w zachwyt. Szerokie, geometryczne okna z umocowaną na krawędzi ramy kulą to coś, czego dotychczas na rynku nie było. Podkreśla oryginalne poczucie estetyki właściciela i nowoczesny charakter wnętrza.

 

Minimalistyczne lampy z kolekcji FRAME pozwalają na oświetlenie całego mieszkania w jednolitym stylu. Wśród dostępnych modeli znajdziesz bowiem nie tylko najważniejszą ramę utrzymująca szklaną kulę, ale także wyjątkowe lampy wiszące. Dzięki swojej prostocie sprawdzą się zarówno jako oświetlenie nad kuchenną wyspą czy rodzinnym stołem w jadalni, jak i jako nowoczesne lampy do przedpokoju. Praktycznym i jednocześnie nastrojowym dopełnieniem twoich wyborów staną się lampki stołowe utrzymane w tym samym stylu. Kolekcja lamp FRAME to oświetlenie dla tych, którzy szukają wysokiej jakości i harmonijnego wykończenia.