Stick

Kolekcja Stick

Filtry
12 produktów
prev prev Strona 1 z 1 prev prev

Minimalistyczne lampy to utrzymujący się od kilku lat trend. Proste kształty wprowadzają ład, a gładkie wykończenia optycznie powiększają niewielki metraż. Modernizm w dekoratorstwie wciąż stawia na surowość, która znacząco ułatwia wyeksponowanie ekskluzywnych elementów wystroju twojego mieszkania. Lampy podłogowe i sufitowe, które potrafią wkomponować się w całość aranżacji, nie burząc jej, pozwalają urządzić wnętrze bogato, ale bez niepotrzebnego przepychu.

 

Kolekcja lamp SIMPLE to minimalistyczne oświetlenie o wyrazistym charakterze, którego design zachowuje niezbędną klasę. To idealne rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie harmonię i ład niezbędne do spokojnego funkcjonowania. Lampy sufitowe i oświetlenie podłogowe z kolekcji SIMPLE pozostaje dyskretne, jednocześnie zapewniając odpowiednie światło we wszystkich pomieszczeniach twojego mieszkania. Doskonale sprawdzą się w loftowej aranżacji. Właśnie tam perfekcyjnym ich uzupełnieniem będą uniwersalne lampki biurkowe utrzymane w ponadczasowych kolorach.

 

Minimalistyczne oświetlenie z kolekcji SIMPLE wyróżnia industrialny charakter. Pozostają niezwykle funkcjonalne, umożliwiając skuteczne doświetlenie w każdym miejscu. Jednocześnie wyróżniają się prostym i ciekawym kształtem, który może dodać twojemu wnętrzu oryginalnego charakteru. Kolekcja lamp SIMPLE to wszystko, czego potrzebujesz, by dobrze czuć się w otoczeniu własnego mieszkania - zapewni ci ciepłe oświetlenie i przyciągający wzrok design.