O NAS

Artera to marka należąca do jednej z wiodących firm w branży oświetleniowej: Aldex Dyderscy sp. z o.o. posiadającej wielopokoleniową tradycję w produkcji i sprzedaży oświetlenia. Doświadczenie, nowoczesne zaplecze technologiczne oparte o własny park maszynowy oraz podążanie za współczesnymi trendami stanowią siłę marki.

Artera skupia się na produkcji uniwersalnych form oświetleniowych, wykorzystując szkło polskiej produkcji, komponenty lokalnych dostawców a własny park maszynowy umożliwia swobodę w kreowaniu wzorów.

Oferta marki Artera dedykowana jest zwolennikom nowoczesnego designu. Skierowana do klientów detalicznych lubiących dobre, stylowe, pomysłowe rozwiązania utrzymane głównie w nurcie modern, a także do projektantów, architektów, inwestorów, na potrzeby których udostępniamy dokładne wymiary techniczne oraz modele 3D. Jako producent mamy szerokie możliwości dostosowania oferty do konkretnych wymagań. Możemy dokonywać modyfikacji rozmiaru, koloru i używanych do naszych opraw detali.

Misją firmy jest elastyczność na potrzeby klienta. Wszystkie produkty z oferty pochodzą z własnej produkcji, do której użyto wysokiej jakości komponentów. Za każdym z tych produktów stoi polski rzemieślnik. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na znakomitą obsługę okołosprzedażową. Wszystko co robimy, tworzone jest z miłości do światła!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że spełni ona oczekiwania, zadowoli użytkowników a w konsekwencji zaowocuje stałą współpracą.


Ewa i Jakub Dyderscy