FAQ

Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz to napisz na lub zadzwoń pod numer (+48) 790 420 270, chętnie pomożemy

Jak wygląda proces produkcji lamp?

100% lamp pochodzi z oferty producenta Aldex Dyderscy sp. z o.o. Oświetlenie produkowane jest w całości we własnym zakładzie produkcyjnym, przechodząc poszczególne etapy: projektowanie, gięcie, wyoblanie, lakierowanie, montaż, magazynowanie i wysyłka. Zamawiając produkty na www.artera.pl uzyskujecie Państwo gwarancję na otrzymanie polskich lamp o nienagannej jakości.

Czy mogę zamówić niestandardowe lampy?

Jako producent mamy szerokie pole modyfikacji wzorów. Jeśli zmiana dotyczy koloru dostępnego w naszej palecie lub długości lamp zwieszanych na przewodach lub linkach- prosimy o zamieszczenie odpowiednich informacji w komentarzu do zamówienia, jeśli modyfikacje posiadają szerszy zakres- zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48790420270 lub pod adresem mailowym: [email protected]

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Jesteśmy producentem oświetlenia i w większość towaru sprzedawanego w sklepie artera.pl zaopatrujemy nasz magazyn. Zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najszybszym terminie. Zdarzają się jednak zamówienia, które wymagają modyfikacji zgodnych z życzeniami klientów. Realizacja zamówień specjalnych trwa od 7-14 dni roboczych.