• Wszystkie
  • Bardzo duża, mosiężna lampa wisząca Dione 9 Brass

Bardzo duża, mosiężna lampa wisząca Dione 9 Brass

3 189,00 zł
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Do pobrania
Dione 9 Brass to nowoczesna i jednocześnie bardzo elegancka, rozłożysta lampa wisząca z naszej bestsellerowej kolekcji, tworząca wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu. Niezwykle szeroka lampa- 170cm, z regulacją wysokości, świetnie sprawdzi się jako rozwiązanie nad duży, gościnny stół w salonie czy jadalni. Lampa posiada cztery matowe klosze o średnicy 20cm, wychodzące z boków oprawy oraz pięć mniejszych – 14cm, które sprawiają, że wydobywające się z niej światło pięknie rozprasza się we wnętrzu i nie jest spłaszczone.
Szerokość 170
Wysokość 200
Głębokość 62
Źródło światła 5x E14, 4x E27
Średnica klosza I 4x20cm
Średnica klosza II 5x 14cm
Materiał mosiądz, szkło
Kolor mosiądz szczotkowany, mat
Rozstaw pomiędzy przewodami 70cm
Zalecana wielkość żarówki do małych kloszy pasują wąskie żarówki o max. wysokości 10,4cm (rekomendujemy zakup w sklepie Artera)
(Brak elementów do pobrania)

Dodaj do listy życzeń

Przebojowa kolekcja lamp DIONE to bestseller o nowoczesnym designie, w którym główną rolę odgrywają satynowe, kuliste klosze, w dwóch rozmiarach – 14 i 20cm, a wydobywające się światło jest równomiernie rozproszone. Lampy nadzwyczajnie pięknie dopełnią każdą przestrzeń, dzięki czemu w błyskawicznym tempie stały się pożądanym i kultowym modelem. Niezwykłe i spektakularne, duże i rozłożyste – to określenia idealnie opisujące tę serię. Seria DIONE idealnie współgra z naszym innym topowym modelem – kolekcją BLOOM (w której skład wchodzą lampy stojące i 4 – płomienne lampy wiszące) – tworząc pełne piękna i zapierające dech aranżacje.

Więcej z tej serii

Powiązane